Najczęściej zadawane pytania i słownictwo branżowe

Cashback Solutions jest programem lojalnościowym, który pozwala nabywać duże korzyści zarówno sprzedającym produkty czy usługi, jak i kupującym. Klienci zarejestrowani w programie stają się uczestnikami Shopping Comunnity. Otrzymują z tego tytułu korzyści zakupowe w postaci Cashback, a więc zwrotów do 5% wydanej kwoty. Uczestnicy Shopping Comunnity zbierają też tzw. Shopping Points, czyli punkty wymieniane na specjalne bony zniżkowe oferowane przez Partnerów Handlowych. W słownictwie branżowym określane są one jako Deals.

Jak klient może uzyskać Cashback?

Cashback można uzyskać zarówno w sklepach stacjonarnych, jak i internetowych. Klientowi można zaproponować 4 sposoby uzyskania zwrotu:

1) Karta Cashback (wirtualna, dostępna w mobilnej aplikacji) – posługujemy się nią podczas zakupów w placówce Partnera Handlowego i okazujemy ją przy zakupach do zeskanowania

2) Bony/eVouchery przedpłacone (jednorazowe i wielorazowe) – kupujemy je przed zakupami na stronie Cashback World lub w aplikacji, możemy nimi zapłacić za zakupy internetowe i stacjonarne (w zależności od warunków Partnera Handlowego)

3) Karty płatnicze (doładowania) – działają w ten sam sposób jak bony. Wystarczy wyrobić karę, doładować ją i płacić u danego Partnera Handlowego

4) Zakupy online – po zalogowaniu za swój cashbackowy profil, należy wyszukać interesujący nas sklep i przejść do niego poprzez link podany na stronie, a następnie zrobić zakupy w tradycyjny sposób

W jaki sposób wracają do mnie pieniądze?

Zwroty za zakupy i punkty gromadzą się na Twoim cashbackowym koncie. Pieniądze zostaną przelane na Twoje konto bankowe, jeżeli zebrałeś co najmniej 22,5 zł i poprawnie wypełniłeś swoje dane bankowe w sekcji „Moje ustawienia”. Pod tymi warunkami Cashback jest wypłacany cyklicznie, w każdy czwartek.

Jak sprawdzić stan swojego cashbackowego konta?

Wystarczy zalogować się na swoje cashbackowe konto i wejść w „Moje korzyści” na stronie internetowej lub w „Moje obroty” w aplikacji.

Gdzie mogę pobrać aplikację Cashback?

Aplikację znajdziemy zarówno w Sklepie Google dla Androida i w App Store dla iOS.

Co daje mi aplikacja Cashback?

Aplikacja Cashback została stworzona z myślą o wygodzie klientów. Znajduje się w niej nasza karta – wystarczy potrząsnąć telefonem lub kliknąć w różowe kółko z ludzikiem a szybko się pojawi. Dzięki aplikacji możemy też w szybki sposób wykupywać bony, robić zakupy internetowe i być na bieżąco z najlepszymi Deals i promocjami.

Czy mogę wyrobić sobie fizyczna kartę Cashback?

Można wyrobić fizyczną kartę Cashback i podarować ją osobie, która jest kompletnie nietechniczna.

Czym dokładnie są Shopping Points?

Shopping Points otrzymujemy dodatkowo przy każdym zakupie dokonanym u Partnera Hanlowego. Zgromadzone Shopping Points można wymienić na Shopping Point Deals, zapewniając sobie np. dodatkowe 40 zł zniżki na produkt lub usługę. Promocje oferowane są przez Partnerów Handlowych.

Uwaga! Shopping Points można też podarować drugiej osobie w prezencie np. jako prezent świąteczny!

Skąd wiem czy u danego Partnera Handlowego otrzymam Cashback?

Wystarczy wejść na stronę internetową lub do aplikacji Cashback World i wpisać w wyszukiwarkę nazwę danego Partnera Handlowego (są oni też podzieleni na różne kategorie w zakładce „Sklepy”). Cashback World oferuje korzyści zakupowe nie tylko w sklepach spożywczych czy odzieżowych, ale także w restauracjach czy salonach usługowych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *