Cashback World – klienci kochają go za oszczędności i wygodę

Zarejestruj się w programie Cashback – pobierz aplikacje i oszczędzaj na zakupach!

Czym jest program Cashback?

Cashback jest programem premiowym z wygodną darmową Aplikacją do pobrania na telefon.

W  ramach Cashback  osoba zarejestrowana otrzymuje do 5% zwrotu za zakupy w największych sieciach sprzedaży.

Przykładowo wydajesz 100 zł w supermarkecie, a nawet 5 zł wraca na twoje konto. W skali miesiąca i roku to duże oszczędności!

Poznaj szczegóły

Zakupy robimy bez względu na to, czy jesteśmy zaprzyjaźnieni z jakimś programem lojalnościowym czy nie, a za każdym razem gdy płacimy za produkt czy usługę, z naszego konta spływają pieniądze. Program Cashback pozwala odzyskać średnio od 1-5% wydanej kwoty. Te niepozorne procenty w skali miesiąca czy roku przekładają się na realne pieniądze.

Wystarczy, że nawet od czasu do czasu robimy większe zakupy w Biedronce, Tesco czy Carrefour, wstępujemy po kawę i przekąski do Żabki, zamawiamy produkty przez internet z Allegro i Zalando lub tankujemy na stacjach Orlen i BP a zyskujemy zwroty w postaci realnej gotówki. Spójrz tylko:

  • 100 zł wydane w Carrefour daje 4% zwrotu = 4 zł
  • 100 zł wydane w Biedronce daje 1% zwrotu = 1 zł
  • 100 zł wydane w Tesco daje 2% zwrotu = 2 zł
  • 20 zł wydane w Żabka daje 2% zwrotu = 0,4
  • 150 zł wydane na Allegro daje 2% zwrotu = 3 zł
  • 200 zł wydane na Zalando daje 5% zwrotu = 10 zł
  • 100 zł wydane na stacji Orlen daje 1% zwrotu = 1 zł
  • 100 zł wydane na stacji BP daje 1,5% zwrotu =1,5 zł
  • 100 zł wydane na BP Carwash daje 20% zwrotu = 20 zł

Te niepozorne kwoty dają razem zwrot w wysokości 42,9 zł. A teraz zastanów się, ile średnio miesięcznie wydajesz na zakupy spożywcze, zamówienia internetowe, benzynę. Nawet 50 zł zwrotu miesięcznie, daje w skali roku 600 zł oszczędności – lepiej niż niejedna lokata.

Podane wyżej sklepy i punkty biorące udział w programie Cashback to tylko nieliczne przykłady Partnerów Handlowych, u których otrzymasz pewny zwrot za zakupy.

Jak dołączyć do programu Cashback?

1. Zarejestruj się w programie Cashback poprzez link https://cbw.to/x777ew, pod którym znajduje się krótki formularz z prośbą o podanie danych personalnych i adresu e-mail.

Co zyskasz dzięki zapisowi poprzez nasz link?

– indywidualnego opiekuna konta, do którego można napisać lub zadzwonić w razie jakichkolwiek pytań odnośnie programu Cashback

– możliwość uzyskania dodatkowych powiadomień o promocjach, kodach rabatowych i wyprzedażach

– w niektórych przypadkach nawet atrakcyjne oferty szerszej współpracy

Podkreślamy przy tym, że nie tworzymy SPAM-u w skrzynce odbiorczej. Sam decydujesz, jakie informacje chcesz od nas otrzymywać.

2. Gdy zarejestrujesz się poprzez podany wyżej link, odnotujemy to na swoim koncie. Od tego momentu na twoim profilu Cashback będą rejestrowane zwroty za zakupy u konkretnych partnerów handlowych.

Trzy warianty programu

a) bezpośredni zwrot z zakupów online

Zaloguj się na swoim profilu Cashback i wyszukaj sklep, w którym chcesz dokonać zakupów. Przejdź do sklepu klikając „Kup właśnie teraz!”. Niedługo po zakończeniu zakupów na twoim cashbackowym koncie zostanie odnotowany zwrot.

b) Zwrot dzięki eVoucherom

Zaloguj się na swoim profilu Cashback i wyszukaj sklep, w którym chcesz dokonać zakupów. Wybierz wartość eVouchera i zapłać nim jak kartą za zakupy internetowe i w sklepie stacjonarnym (zależne od warunków Partnera Handlowego). Na twoim cashbackowym koncie zostanie odnotowany zwrot.

 


c) Zwrot dzięki bonom

Zaloguj się na swoim profilu Cashback i wyszukaj sklep, w którym chcesz dokonać zakupów. Wybierz wartość bonu (często są w postaci eVoucherów lub w formie doładowania karty podarunkowej). Zapłać bonem za zakupy internetowe i w sklepie stacjonarnym (zależne od warunków Partnera Handlowego). Na twoim cashbackowym koncie zostanie odnotowany zwrot.

Cashback App i Cashback Helper

Polecamy pobrać aplikację Cashback App na telefon (Sklep Google dla Androida, App Store dla iOS). Zapisuje ona m.in. wykupione eVouchery i bony, którymi można wygodniej płacić przy kasie – ekspedient skanuje kod na ekranie telefonu.

Polecamy również zainstalować w przeglądarce wtyczkę Cashback Helper (działa na Google Chrome). Dzięki niej w wyszukiwanych Google znakiem Cashback oznaczani są Partnerzy Handlowi programu, a w prawym górnym rogu przeglądarki można rozwinąć okno z podpowiedziami najlepszych promocji.

Jak wypłacić pieniądze?

Gotówkę uzbieraną ze zwrotów można wypłacić od kwoty 22,5 zł. Można dokonać przelewu pieniędzy na konto bankowe, wypłacić je w bankomacie lub w wybranych punktach sklepowych.

Bez żadnych opłat

Na koniec podkreślimy jeszcze jedno – rejestracja w Cashback jest całkowicie darmowa. W ramach tego programu można tylko zyskać. Szukasz haczyka? Nie ma go, ponieważ interes w Cashbacku mają zarówno kupujący, jak i Partnerzy Handlowi – ich zysk jest zależny od siebie nawzajem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *