Dlaczego warto dołączyć do programu jako Partner Handlowy?

Ponad 400 000 lojalnych klientów w Polsce – chcesz do nich dotrzeć z ofertą w nowoczesnym mobilnym zasięgu? Dołącz z nami do programu Cashback i stwórz nowoczesny program stałego klienta. Gwarantowane duże obroty przy niskich kosztach!

Cashback Solutions jest nowoczesnym rozwiązaniem biznesowym, które pozwoli ci stworzyć efektywny program stałego klienta. Do tej pory odniosło ono sukces w 47 krajach na całym świecie, w których pozyskało 11 milionów uczestników i 120 000 Partnerów Handlowych programu. 

Cashback Solution to program cieszący się zaufaniem brandów takich jak np:

Orlen, BP, Tesco, Biedronka, Kaufland, Zalando, e-Obuwie , 4F, CCC, OBI, Allegro, AliExpress, Booking.com

Bądź tam, gdzie rozwija się biznes

Program Cashback pozwala konsumentom otrzymywać zwroty za zakupy robione u Parterów Handlowych i zbierać przy tym tzw. Shopping Points, a więc punkty do wymiany na dodatkowe zniżki. W celu zapewnienia pełnej wygody klientom, została storzona aplikacji
mobilna Cashback App, do pobrania zarówno na Androida, jak i iOS.

Jako Partner Handlowy Cashback zarabiasz na tym, że klienci robią zakupy zarówno u ciebie, jak i u innych. Jest to możliwe dzięki tzw. sieci zakupowej. Pomyśl tylko ilu ludzi kupuje w Biedronce, zamawia przez Allegro, tankuje na Orlenie… Dzięki Cashback Solutions codzienne transakcje twoich klientów  wytwarzają dla ciebie dodatkowy dochód.

W ramach programu polecamy także wyrobić kartę Cashback z firmowym logo, dzięki której będziesz dodatkowo promował swoją markę. Poprzez Cashback Solutions zachęcaj klientów do zakupów poprzez rabaty (tzw. Deals) na wybrane produkty, które uzyskają dzięki uzbieranym podczas wcześniejszych zakupów Shopping Points.

CASHBACK SOLUTIONS stanowi idealne NARZĘDZIE do generowania konkretnych KORZYŚCI:

– Pewny wzrost obrotów

Coraz więcej klientów dołącza do Shopping Community i przerzucają się na zakupy tylko u Partnerów Handlowych Cashback, ponieważ mogą tam uzyskać korzyści zakupowe w postaci zwrotu gotówki i punktów SP.

– Dodatkowy dochód

Obecnie, gdy twoi klienci robią zakupy u konkurencji, tracisz. Z Cashback Solutions możesz nie tylko zwrócić ich uwagę na swoją ofertę, ale także odnosić korzyści z zakupów, których dokonują również u innych Partnerów Handlowych. Wystarczy, że to ty zarejestrujesz danych klientów w programie Cashback.

– Mnóstwo nowych klientów 

Niewielką inwestycją możesz odnieść duży sukces, ponieważ dzięki Cashback Solutions twoja reklama ze specjalną ofertą dotrze do odpowiedniej grupy odbiorców, a oni odpłacą sie za to zakupami i lojalnością wobec twojej marki. Dodatkowo, punkty SP zebrane u innych Partnerów Handlowych będa mogli wydać na tzw. Deals, a więc twoje specjalne oferty.

– Profesjonalny program lojalnościowy

Jeżeli wyrobisz cashbackową kartę opatrzoną swoim logo, poszerzysz grono stałych klientów. Dodatkowo będziesz mógł z łatwością zarzącać akcjami promocyjnymi i eventami dla swoich klientów oraz posiądziesz bezcenną bazę kontaktów.


UWAGA! Jeżeli prowadzisz sklep internetowy możesz stworzyć program lojalnościowy bez fizycznej karty.

– Dostęp do dokładnych statystyk rynkowych = podejmowanie właściwych decyzji marketingowych

Za pomocą jednego kliknięcia uzyskasz dostęp do wykazu obrotów, transakcji i średniej sprzedaży według kategorii płci, poznasz procentowy udział nowych i stałych klientów, dowiesz się do jakiej grupy wiekowej najlepiej docierasz, w jakie dni tygodnia odnosisz największe przychody oraz w jakich regionach kraju zyskujesz największą popularność. Dzięki statystykom porównasz wzrost i spadek sprzedaży w twojej firmie do ogółu branży, dzięki czemu trafnie odczytasz trendy panujące na rynku i błyskawicznie odpowiesz na rodzące się zapotrzebowanie.

– Większe zadowolenie klienta

Wygneruj szybką ankietę i wyślij ją do klienta bezpośrednio po wizycie w twojej firmie. Zbierzesz dzieki temu niezbędne dane na temat jego wrażeń zakupowych, a następnym razem będziesz mógł jeszcze trafniej odpowiedziec na jego potrzeby. Dzięki temu klient będzie bardziej zadowolony z twoich usług, dzięki czemu wzmocnisz z nim relację i zaufanie do marki.

Jednak to nie wszystko. Najważnieszą wartością dodaną, którą docenia klient są oszczędności i wygoda. Zobacz jak to działa od jego strony na przykładzie eVouchera. O korzysćiach klienta dowiesz się więcej w „O Cashbacku„.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *